TR EN ES
reciclado
%100 GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR
Üretimini yaptığımız PET Levha (Folyo) %100 geri dönüştürülebilir bir malzemedir.
reciclado
DÖNGÜSEL EKONOMİ
Kullanılan PET ürünleri tekrar üretime dahil ederek, atık oluşumunun önüne geçemeyi hedefliyoruz.
reciclado
CO2 EMİSYONLARI PET
Ambalajın hafifliği, gıda taşımacılığında yakıt tüketimini azaltır ve dağıtımını optimize eder.
reciclado
ÇEVRE DİZAYNI
Geri dönüştürülebilen ambalaj çözümleri sunarak, sürdürülebilirliği sağlamayı hedefliyoruz.
reciclado
%0 ENDÜSTRİYEL ATIK
Üretim süreçlerimizde oluşan fazla malzemeleri tekrar kullanarak PET atık oluşumunu engellemekteyiz.
reciclado
%0 SU KİRLİLİĞİ
Karton gibi diğer malzemelerin aksine, üretim sürecimiz su eklenmesini gerektirmez, böylece olası kirlenmeleri önler.
reciclado
BESİN GÜVENLİĞİ
Gıda güvenliği ile ilgili tüm uluslararası düzenlemelere harfiyen uyuyoruz.

2015 yılında, İstanbul’da termoform sektörü için PET LEVHA (FOLYO) üretimine başlayan İFS PLASTİK, 2500 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. Kaliteli ürünü; en iyi hizmet ve en uygun fiyat ile sunmayı prensip edinen firma, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluştur.

İFS PLASTİK;
Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için, günlük ihtiyaçların sürdürülebilir bir şekilde korunmasına önem vermektedir. Bu nedenle amacımız; geri dönüştürülebilen ambalaj çözümleri sunarak, sürdürülebilirliği sağlamaktır. PET; tamamen geri dönüştürülebilir plastik bir malzeme olduğu için, bu özelliğe sahiptir.

Ürünlerinin kalitesine önem verdiği kadar, tüm süreçlerinde, doğaya verdiği etkileri de göz önünde bulundurmaktadır. Bu doğrultuda firmamızda kullanılan elektrik, yenilenebilir yeşil enerji kaynaklarından elde edilmektedir.

Yeşil Enerji Sertifikası ile Türkiye’de yenilenebilir enerji üreticilerine ve, Birleşmiş Milletler ‘Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’ne destek vermektedir.

Ulusal ve uluslararası mevzuatlara göre, gıda güvenliği ve hijyen standartlarına uygun; yeniliklere açık ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlayarak,kaliteli ürün ve hizmet sunmaktadır.

Ürünler, kalite ve gıda güvenliği standartlarına uygun olarak üretilmekte ve BRCGS PM (A Grade), ISO22000, ISO 9001 ile belgelendirilmektedir.

Hammaddeden, bitmiş ürüne kadar, tüm süreç izlenmekte olup, detaylı kontroller yapılmaktadır. Ayrıca ürünlerimiz belirli periyotlarda akrediteli dış laboratuvarlarda analiz edilmektedir.

Duyurular için ziyaret edin.